Úvod Výprodej Snoopy 2020/2021 DÁRKOVÉ POUKAZY
Poradíme Vám s nákupem na tel.: 775 564 689

O nás

PROVOZ NAŠEHO ESHOPU NENÍ PŘERUŠEN!! NAŠI ZAMĚSTANCI I DOPRAVCI FUNGUJÍ!

www.primamoda.cz – jsme internetový obchod zabývající se prodejem značkového oblečení Levi´s a Mustang. Jako mnohaletí prodejci jsme jako jedni z mála na českém trhu autorizovaným dealerem. Naše zboží je 100% Original Levi´s i Mustang. Nabízíme osobní přístup k zákazníkům. Nejsme řetězec, neprodáváme tisíce kalhot za měsíc, jsme malý kamenný obchod s internetovým prodejem a každého zákazníka máme rádi :-)

AUTORIZOVANÝ DEALER LEVI´S
Jakožto autorizovaný dealer společnosti Levi´s (Levi´s, Levi Strauss) nabízíme v našem obchodě celou kolekci zboží od této značky. Můžete vybírat z pestré nabídky střihů pánských jeans, včetně nejoblíbenějších a klasických 501, z mnoha střihů dámských jeans skinny, highrise skinny, slim, straight, bootcut, ale také nové střihy jako 501 pro dámy, 501CT a další. Nabízíme Vám také řady triček, mikin, svetrů, bund a doplňků, jako jsou tašky, peněženky či opasky. Vše v prvotřídní kvalitě, jakou u značky Levi´s vždy naleznete.

Ceny: v našem internetovém obchodě jsou nižší minimálně o 10% oproti značkovým kamenným prodejnám Levi Strauss.

Ekologie: Společnost Levi´s přichází s inovativní technologií "waterless". Při výrobě džín se tak spotřebuje podstatně méně vody.

Provozovatel:
Greta Nera s.r.o.
Nad Alejí 1739/16
16200 Praha 6
IČO: 28411927
DIČ: CZ28411927